خب امروز این رستوران ما سراغ یک جای احساسی با سر آشپز هایی ماهر رفت. جالب بود. اونجا 3 تا سر آشپز داشت. حتما شنیدید که میگن آشپز که دو تا شد آش یا شور میشه یا بی نمک. اما این سه تا سر آشپز چنان با یکدیگر هماهنگ بودند که حتی بهتر از یک نفر کارشان را انجام میدادند.

خبر نگار اعزامی از رستوران -

اول از همه شاید برای خواننده ها جالب باشه بدونن اصلا گروه نویسندگی چیه. مگه نویسندگی گروهی هم میشه؟

دیانا -

ااز نظرم بله وقتی چند نفر عقایدشان و ایده هاشون در یک راه مشخص و متشابه باشه میتونن به عنوان یک گروه کتاب یا داستانی رو شروع کنن.که بعد از گذر زماناین شخصیت ها هستند که اونها رو به سمت ماجرای جدید می‌کشن‌

سوفی -

اره . چرا که نه. از نظر من حتی بهتر هم میشه چرا که نظرات بیشتری وجود داره و با هم فکری میشه در خط داستانی ازش یک ماجرای جذاب در آورد.

خبرنگار اعزامی از رستوران-

برای نوشتن یک متن احساسی باید کدوم جوانب رو در نظر بگیریم

دیانا -

ز نظرم بله وقتی چند نفر عقایدشان و ایده هاشون در یک راه مشخص و متشابه باشه میتونن به عنوان یک گروه کتاب یا داستانی رو شروع کنن.که بعد از گذر زماناین شخصیت ها هستند که اونها رو به سمت ماجرای جدید می‌کشن.

سوفی -

بهترین کار از نظر من گذاشتن خودتون جای اون فرد هست. این باعث میشه که بتونید راحت تر شرایط رو درک کنید و در اون حالت انگار کلمات خود به خود جای احساسات رو میگیرند

خبرنگار اعزامی رستوران -

برای نوشتن یک متن احساسی چه موادی لازمه

دیانا-

احساسات فرد،موضوع،خوشنویش بودن قلم فرد(منظور چگونگی نوشتن فرد هست)

سوفی -

آگوست گر ( گروه نویسندگی ما) . شوخی کردم به نظرم تصور کردن اون لحظه خودش اصلی ترین ماده لازمه که بقیه مواد رو به دنبال خودش میاره.

خبرنگار اعزامی رستوران -

احساسات چقدر نوشته رو تاثیر گذار میکنه؟

دیانا -

باید بگم هفتاد درصد یک متن احساسی رو،احساسات فرد تشکیل میدن.‌.و خیلی مهمه که اون فرد بتونه احساسات خودش رو در قالب یک متن بنویسه بدون هیچ انکاری.

سوفی -

به متن واقعیت می بخشه. کلا اگر احساسی در متن نباشه انگار تنها چند حرف هستند که کنار هم چیده شدند

خبرنگار اعزامی رستوران -
مگه میشه احساسات رو توی کلمه جا داد؟

دیانا-
:البته.ولی قبلش باید تمرین زیادی داشته باشید و متن های مختلفی رو خونده باشید و هم نوشته باشید!اگر نویسنده درحال نوشتن اون احساس و تصویر کلمات متن رو در ذهن خودش تصور کنهمطمئن باشید هنگامی که خواننده هم داره متن رو میخونهاون تصاویر و احساس ها در ذهنش و وجودش شکل میگیره؛)))
سوفی-
 به نظر من حتی خود کلمات حامل احساسات هستند. یعنی اگر کلمات نبودند نمی شد احساسات رو بیان کرد. البته که کلمات خود احساساتند

این گزارش هنوز ناکامل مانده و خبرنگار منتظر شخص سوم است. او کیست . او چیست؟؟؟

با تشکر از اگوست گر

چگونه نمکدان متحرک باشیم ( به خیال بافی دچار شوید)

چگونه غذایمان را لذیذ کنیم ( به همراه مدیریت)

احساسی باشیم + مواد لازم یک گروه نویسنده ناشناس

,رو ,یک ,متن ,احساسات ,هم ,  دیانا ,خبرنگار اعزامی ,  خبرنگار ,یک متن ,رو به ,خبرنگار اعزامی رستوران

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرزانگان هوشمند: تربیت جنسی کودک و نوجوانان تحصیلی یک وبلاگ فیک می باشد... با سپاس فراوان دبیرستان شهید چمران (پسرانه) آخرین آخبار هتل های تهران فروشگاه کولر آبی سلولزی و هیتر گرمایشی امینـ نویسـ ازدواج علی اکبری همه چی برای تو